همايش استشهاديون

عباسي: هراس انداختن در دل دشمنان مقدس است

خبرگزاري فارس: رئيس مركز دكترينال امنيت بدون مرز گفت: اگر بتوان در دل دشمن خدا هراسي انداخت اسم اين هراس تروريسم نيست بلكه نام آن مقدس است.

به گزارش خبرنگار سياسي فارس حسن عباسي كه در همايش استشهاديون در تالار سيدالشهدا سخن مي‌گفت، هجوم سراسري كفر به دنياي اسلام را نشانه قدرت مسلمانان دانست و گفت: جهان به دو قطب حق و باطل، جامعه مدني و مهدوي تبديل شده است. صف‌آرايي جديد نشانه قوت ماست چون جامعه كفر براي مقابله با مسلمانان تصميم گرفت كه حركات خود را بيشتر كند.
رئيس مركز دكترينال امنيت بدون مرز دوستان خدا را حزب‌الله و دشمنان دوستان خدا را حزب شيطان توصيف كرد و اظهار داشت: حزب شيطان همان ليبرال دموكراسي و سوسيال دموكراسي است.
وي با بيان اينكه بسيجيان براي مقابله با دشمنان نياز به تجهيزات ندارند تصريح كرد: جوانان ما با مشت گره كرده سفارت آمريكا را اشغال و رژيم پهلوي را از ايران بيرون و جوانان لبناني نيز با همين مشتهاي گره كرده طعم تلخ شكست را بر اسرائيل چشاندند بنابراين مساله اصلي براي مقابله با دشمنان داشتن تجهيزات نيست و اين تفكر در انديشه علوي هيچ جايگاهي ندارد.
عباسي تاكيد كرد: در انديشه خدا محوري براي مقابله با دشمنان نيازي به تقارن اسلحه نيست. دكترين جمهوري اسلامي ايران و دكترين حزب الله لبنان به نامتقارن بودن اسلحه واقف بوده و است. وقتي دكترين نامتقارن طراحي شد اين انديشه موضوعيت نداشت كه تجهيزات نظامي به ما كمك كند در واقع قرينه‌سازي و تقارن تجهيزات در دكترين دفاع نامتقارن جايي نداشت.
رئيس مركز دكترينال امنيت بدون مرز با بيان اينكه در دكترين كشورهاي اومانيستي به تجهيزات اهميت داده مي‌شود، تصريح كرد: در نظامهاي خدامحور نه به تجهيزات بلكه به تدبير و انسان رزمنده اهميت داده مي‌شود. انسان خدامحور براي شهادت آماده مي‌شود اما انسان اومانيست تلاش مي‌كند تا بيشتر بكشد.
وي افزود: انسان اومانيست وقتي تجهيزات خود را بيشتر مي‌كند در واقع شهادت انسان شهادت‌طلب را ارتقاء مي‌دهد.
عباسي يادآور شد: در شهادت‌طلبي كه عدم تقارن اسلحه مطرح است خون در مقابل سلاح قرار مي‌گيرد و اين همان دكترين امام حسين (ع) است.
وي شهادت ‌طلبي عمومي، شهادت‌طلبي منفعل و شهادت‌طلبي فعال را از چهره‌هاي عمليات شهادت‌طلبانه دانست و تصريح كرد: هر سه نوع شهادت طلبي را ما در طول دوران دفاع مقدس داشتيم اما رسانه‌هاي بيگانه چهره سوم شهادت‌طلبي را برجسته مي‌كنند و مي‌گويند شهادت‌طلبان داراي مشكل فردي و جنون هستند.
وي گفت: اين سه مدل شهادت طلبي مهم است اما مهمتر داشتن انگيزه شهادت‌ است.
عباسي با بيان اينكه شهيد عاقبت ‌طلب است نه عافيت طلب، تصريح كرد: هدف شهيد روزي خوردن در كنار خداست. شهيد موحد است و به وحدانيت و توحيد مي‌رسد. مساله شهادت طلبي در معاد است و معاد انديشي مساله مهمي است.
رئيس مركز دكترينال امنيت بدون مرز با بيان اينكه دكترين دفاع نامتقارن بر پايه عمليات شهادت‌طلبانه است، خطاب به كشورهاي همسايه ايران گفت: هر ملت و كشور دريوزه‌اي كه اجازه دهد تا دشمنان ما از خاك آنها به ايران حمله و يا گلوله‌اي به سمت ما پرتاب كنند بايد بدانند كه مردان و دولتمردان آنها از دست ما در امان نخواهند بود.
وي افزود: اگر از قطر، بحرين يا كويت به ايران حمله شود ما امنيت آنها را بر هم خواهيم زد و هر كشور و صاحب‌ دريايي كه به آمريكا ميدان عمل دهد از دست ما امان نخواهد بود و ما با 35 ميليون جوان شهادت‌طلب از كشورهاي مختلف به دشمنان پاسخ خواهيم داد.
عباسي با دست نشانده خواندن حكومت كرزي در افغانستان تصريح كرد: خيلي خوشبخت هستيم كه خدا دشمنان ما را احمق آفريده است.
وي گفت: از مادر متولد نشد كسي كه بخواهد از ماركسيسم و ليبرال دموكراسي دفاع كند چون ليبرال دموكراسي يعني زندان ابوغريب، امروز براي دانشجويان ما در سر كلاس از ليبرال دموكراسي حرف مي‌زنند چون دانشجوي ما گير نمره است.
عباسي افزود: آنچه را كه شما نمي‌توانيد جواب آنرا دهيد آن زبان ماست.

/ 7 نظر / 22 بازدید
mersad3000

بسمه تعالی من همیشه از یایت شما دیدن می کنم . لطفا متن های کامل سخنرانی ها را چاپ کنید حتما با استقبال زیادی روبرو می شود . من خودم هم یک وبلاگ دارم که می توانم با شما همکاری کنم . به امید همکاری

golaZin

salam up date kardam khush hal misham ba hozore sabzeton weblogam ro rooshan kunid webloge ghashngi dari mamnoon montazeram

رحمان منصوري راد

اگر دكتر عباسي را ديدي سلام مارا هم به ايشان برسانيد . به اميد ظهور ضمنا خوشهال ميشوم متن كامل سخنراني ايشان را داشته باشم. اگر ممكن بود برايم ايميل بزنيد . با تشكر

معين

من واقعا با نظرات دکتر موافقم . اميدوارم تو کارهاش موفق باشه.

شهرام

این آقای عباسی خیلی کارش درسته.