گزيده ای از سخنران يدکتر عباسی که به خاطر آن ممنوع التصوير شده اند

سلام

۱- سی دی سخنرانی جناب دکتر عباسی در دانشکده فنی بسيار سريع در کشور پخش شده است يکی از مکانهايی که می توان اين سی دی را تهيه کرد در روز جمعه هنگام برپايی نماز جمعه در خيابان طالقانی است اين سخنرانی در يک سی دی قرار دارد و مدت زمان سخنرانی به دليل اينکه ايشان در آن روز  بيمار بودند کم بود و در حدود يک ساعت و بيست هفده دقيقه می شود 

 ۲- به دليل اهميت سخنان ايشان يک بار ديگر گزيده ای از سخنرانی ايشان را منتشر می کنم (۳ روايت کاملا متفاوت که اگر کنار هم انها را بخوانيد به ۲ چيز پی می بريد اول فهميدن تقريبا کل سخنرانی ايشان و دوم اينکه می فهميد که چگونه هر خبرنگار و هر خبرگزاری بسته به اميال و منافع سياسی خودش خبرها و سخنرانی ها را پخش می کنند و اين اختصاص به رات و چپ ندارد و البته اختصاص به ايران هم ندارد):

قسمتی از سخنرانی جناب آقای دکتر حسن عباسی در تالار دانشکده فنی تهران:

 ايشان ضمن تعريف واقعه ای از يکی از پيرزنان يهودی که در هواپيما گروگان گرفته شد و ان پير زن بعد از آزادی خطاب به شارون گفت وقتی من را گروگان می گيرند فکر می کنم که پس اسرائيل به چه درد می خورد گفت :

وقتی من ملت عراق و افغانستان را می بينم  بارها با خودانديشيده‌ام كه جمهوری اسلامی ايران به چه دردی مي‌خورد؟! كشور‌‌های كوچكی مانندقطر، كويت، بحرين و بوركينافاسو، اعمال صهيونيست‌ها را محكوم مي‌كنند، ايران هم باداشتن دو ارتش قوی و نظام سياسی مقتدر همان كاری را مي‌‏كند كه كويت و بحرينمي‌كنند.

مسؤولان كشور ما ازسر ذلت دم از گفت وگو مي‌زنند. من به صراحت مي‌‏گويم شرم بر شما كه هنوز از«مدرنيته» سخن مي‌گوييد. رهبران و مسؤولان ما به مردمی مي‌ماند كه در مقابلچشمانش به همسرش تجاوز مي‌كنند و او را تهديد مي‌كنند كه حق ندارد اعتراض كند. سؤالمن اين است كه فرق رئيس جمهوری ايران با معمر قذافی چيست؟ بغض فروخورده جواناناسلام كجا بايد باز شود؟ جهان اسلام نيازمند چريك است نه محتاج رهبرانی كه دم ازگفت‌وگو مي‌زنند.

رئيس جمهوری مادم از جامعه مدنی مي‌زند، جامعه مدنی همان بهانه‌‌‌های است كه غرب برای ورود بهخاورميانه آن را مطرح مي‌كند.

آقای رئيس جمهور !

6 سال دم از گفت وگوی تمدن‌ها زديدو مرز‌‌های كشور را تنگ‌تر كرديد، اين طرح شما چرا نتوانست جای جنگ تمدن‌ها رابگيرد؟! طرح گفت‌وگوی تمدن‌‌‌های شما چه دستاوردی جز اشغال عراق و افغانستان داشت؟آقای رئيس جمهور! امروز جوان‌‌های آمريكايی تي‌شرت‌هايی مي‌پوشند كه تصوير گلوله وبمب و تركش بر آن است و ايران در ميان اين سلاحها قرار دارد.(ايشان اين تی شرت را در حين گفتن اين جملات با دست به سمت حضار در تالار بلند می کنند) 

تي شرت آمريكايي كه عكس ايران در بين موشكها قرار دارد

آقای خاتمي! چرا شعار‌‌های شما با شعار‌‌های جورج بوش در مورد اصلاحات مرتبط است؟ در سالپاسخگويی، پاسخگو باشيد. طرح گفت‌وگوی تمدن‌‌‌های شما زمينه مستي‌آوری برای جهانفراهم كرد تا جنگ تمدن‌ها را آغاز كنند. استراتژيست‌‌‌های غربی با طرح 4 كليد‌واژهكه به آن اشاره كرديم خط قرمزی برای رهبران جهان اسلامی مشخص كنند كه نتوانند از آنخارج شوند، من به استراتژيست‌‌‌های غربی تبريك مي‌‏گويم

وی در بخش ديگری از سخنان خوداظهار تأسف كرد: اگر كسی بمب به خود ببندد تا از شرف خود دفاع كند او را تروريستمي‌نامند. من افتخار مي‌كنم كه با جامعه مدنی شما مبارزه مي‌كنم. بنويسيد عباسی تئوريسين ترور و خشونت است.

مي‌گويند يهود مظلوم است. اين يهود مظلوم هر شب خانه‌ها را بر سر مردمفلسطين خراب مي‌كند.

دکترعباسی، در تائيد  دانشجويانی كه در روزهای گذشته مقابل سفارت انگلستان در ايران تحصن كرده اند گفت:

من نمي‌گويم استراتژی ما اين است كه سفارت انگليس را بگيريم، تمام اسنادسفارت را برده‌اند، ما بايد خود انگليس را بگيريم. استراتژی ما بايد اين باشد كهاول دشمن را و هدفش را بشناسيم، به دشمن حمله نكنيم، بلكه به استراتژي‌اش حملهكنيم.

به استراتژی مقابله‌ای ما انگ خشونت و تروريسم زده مي‌شود، ما بايد ازاستراتژی  دفاع كنيم. من افتخار مي‌‏كنم كاری كنم كه آمريكايي‌ها بترسند،چنين تروری مقدس است. مگر مدرنيته، يهود و مسيحيت هر سه با خشونت پيش نيامدند؟ حالاافتخارماست كه اين خشونت را به آنها بازگردانيم. در زمان جنگ اگر قرار بود جواناناين مملكت گوش به حرف‌های ضد خشونت بني‌صدر بدهند الان هم خرمشهر در دست عراق وآمريكا بود. ما بايد مقابله به مثل كنيم. يا ما هم بايدامنيت داشته باشيم يا اينكه هيچ كس نمي‌تواند امنيت داشته باشد. از نظر ما اسلاممحدود به مرز‌های جمهوری اسلامی نيست، اگر شرف و عزت ما زير سؤال برود، ما در داخلو خارج از مرزها اقدام مي‌‏كنيم..

:روايت خبرگزاری فارس از اين سخنرانی  

دموكراسي كه از سوي ما مطرح مي‌شود با آنچه كه غرب عنوان مي‌كند يك مبنا دارد.
وي با بيان اينكه برخي مسئولان دم از جامعه مدني مي‌زنند و اين همان بهانه‌اي است كه غرب به خاطر آن در خاورميانه حضور دارد، تصريح كرد: بر روي آنچه جوانان آمريكايي به تن مي‌كنند، نقش اصلاحات چاپ شده كه شامل توپ، تفنگ و تركش است و ايران نيز در وسط آن قرار دارد.
اين كارشناس مسائل استراتژيك اين امر را ره‌آورد گفتگوي تمدن‌ها دانست و افزود: شما نمي‌توانيد در مقابل جامعه مدني، دموكراسي و غيره غرب مقاومت كنيد بنابراين استقبال ‌مي‌كنيد تا لذت ببريد.
عباسي با بيان اينكه ضرب‌المثل‌هاي انگلوساكسونها، امريكائي‌ها، انگليسي‌ها، استراليائي‌ها و كانادايي‌ها، دكترين آنها به حساب مي‌آيد، يادآور شد: آنها ضرب المثلي دارند با اين عنوان كه اگر به شما تجاوز شد و نتوانستيد مقاومت كنيد، استقبال كنيد تا لذت ببريد.
وي با اشاره به اينكه مبناي دانش حوزه روابط بين‌الملل اين انگلوساكسون‌ها چنين ضرب‌المثل‌هاي مستهجني است، گفت: هنگاميكه در بوسني و هرزگوين قتل عام صورت مي‌گيرد،‌در خيابان‌هاي كرانه باختري و نوار غزه بلدوزرهاي اسرائيل خانه فلسطينيان را ويران مي‌كند و از روي اجساد جوانان مي‌گذرد، قطر، كويت، بحرين ، بوركينافاسو،‌ ژاپن، ايتاليا آن را محكوم مي‌كنند و جمهوري اسلامي نيز از همين روش پيروي مي‌كند و اين فكر به ذهن خطور مي‌كند كه جمهوري اسلامي ايران به چه درد مي‌خورد؟
رئيس مركز مطالعات دكترين امنيت ملي بدون مرز، با بيان اينكه صحبت كردن برخي مسئولان از گفتگو در اين موقعيت از سر ذلت است، افزود: شرم بر شما كه همچنان از مدرنيته و دعوت به مدرنيته و گفتگو ياد مي كنيد، فرق شما با معمر قذاقي چيست؟ فرق ميان رهبران ايران با رهبران ساير كشورها چيست؟
عباسي با اشاره به اينكه جهان عموماً و جهان اسلام خصوصاً به دنبال چريك مي‌گردد نه رهبراني كه از گفت و گوي تمدنها دم بزنند، تصريح كرد: غرب براي اينكه چنين چيزي موضوعيت نداشته باشد، چه‌گوارا را مطرح مي‌كند تا براي انتخاب چريك از او الگو بگيريم كه بي حساب نيست، وزارت ارشاد ما نيز 36 عنوان كتاب در مورد وي منتشر مي‌كند.
وي با يادآوري فجاياي آمريكائي‌ها در زندان ابوغريب عراق و در كشور ويتنام،‌ يادآور شد: گفت و گوي تمدنها زمينه سكر‌ و مستي را به وجود آورد و همين مسائل سبب شد تا آمريكائي‌ها و اسرائيلي‌ها جنگ‌هايشان را آغاز كردند و خط قرمزي را نيز دور رهبران كشور اسلامي كشيدند
و خروج آنها از اين خط قرمز كه حقوق بشر، جامعه مدني،‌ ليبراليسم و دموكراسي مي‌باشد را نقض آنها دانستند.
اين كارشناس مسائل استراتژيك با بيان اينكه آنها از پاشنه آشيل و نقطه ضعف جهان اسلام استفاده كرده و تهديد كردند كه اگر از چهار مورد فوق خارج شويد، مسئله را به سازمان ملل ارجاع مي دهيم، گفت: آخرين گزاره، دكترين پوست گردو است، مبني بر اينكه اگر كشوري بخواهد از آن خط قرمز خروج و به توليد سلاح اتمي بپردازد، به سازمان ملل ارجاع داده مي شود.
عباسي افزود: در اين شرايط جهاد توسط اصلاح طلبان داخلي خشونت و توسط اصلاح طلبان جهاني تروريسم خوانده مي‌شود.
وي با بيان اينكه جبهه كفر، جبهه دشمنان خدا و مسلمانان است و هركاري كه براي ترور و وحشت آن صورت گيرد مقدس و افتخار آميز است، تصريح كرد:‌ حزب الله لبنان، ‌جهاد اسلامي و حماس تربيت شده همين دستهاست، اين خشونت نيست و اين گفت و گوي تمدن‌هاست كه دست آنها را مي‌بندد.
رئيس مركز مطالعات دكترينال امنيت ملي بدون مرز جهاد را يكي از فروع دين دانست و يادآور شد: حربه اصلي ما جهاد است كه با خشونت خواندن آن در داخل و تروريسم خواندن آن در خارج آن را كند مي‌كنند، اما ما به اين جهاد افتخار مي‌كنيم كه با آن پايه‌هاي كفر را بلرزانيم.
عباسي با اشاره به حضور نظاميان 38 كشور جهان در عراق و كشته شدن 30 هزار عراقي و كشته شدن ميليون‌ها نفر در طي سه جنگ جهاني گفت: مدرنيته، يهود و مسيحيت از سه جهت تيغ كشيده و اسلام را نشانه گرفته اند.
وي تاكيد كرد: مدرنيته خشن‌ترين تفكري است كه جهان به خود ديده است.
عباسي با اشاره به كمك 175 ميليون دلار كمك سخت افزاري ايران به افغانستان افزود: شوراي عالي امنيت ملي ما چه مي‌كند، و با كمك خود به افغانستان و عراق پايه هاي امريكا را در اين دو كشور تثبيت مي‌كند و هركه به اين امر كمك كند به ملت ايران، حقوق اساسي و اسلام خيانت كرده است.
اين كارشناس مسائل استراتژيك در ادامه با اشاره به استراتژي هاي امريكا در كشورهاي عراق و افغانستان كه كاربرد كلمه بسم‌الله الرحمن الرحيم را ممنوع، رسم الخط عربي را به انگليسي تغيير و آيه‌هاي جهاد و شهادت را از كتب درسي حذف نموده است، تصريح كرد: تغيير نژادي نيز از ديگر محورهاي استراتژي آمريكاست، چنانچه به نيروهاي آمريكايي دستور داده شده به هر كشوري كه وارد شدند تغيير نژادي از وظايفشان باشد.
عباسي در مورد اينكه در قبال چنين استراتژي چه بايد كرد؟ يادآور شد: ابتدا بايد چهار كار را انجام دهيم، ابتدا دشمنان را بشناسيم، به نيت آنها پي ببريم، به خود آنها حمله نكنيم و در پايان استراتژي آنها را مورد حمله قرار دهيم، چنانچه غرب نسبت به جهاد و شهادت ما حمله كرده و آن را ناكار آمد كرده است.
وي در ادامه با بيان اينكه وزارت ارشاد ما با چاپ كتاب‌هاي "شكيلا" در راه افسادات نه اصلاحات حركت مي كند، گفت: من به مركز گفت و گوي تمدن‌ها مشكوكم، چرا كه چنين مركزي سه سال قبل انقلاب توسط روژه گارودي در فرانسه داير شده بود.
رئيس مركز مطالعات دكترينال امنيت ملي بدون مرز در ادامه با اشاره به عملكرد آمريكا در عراق و خوش رفتاري آن با زائران ايراني كه طرح و نقشه اي بيش براي زدودن ذهنيت آنها نسبت به امريكا نبوده است، ‌تصريح كرد: هنگاميكه درگيري به نجف كشيده شد، آمريكا هر آنچه را كه در طول يكسال به دست آورده بود از دست داد و تا يكماه ديگر قدرت را به عراقي‌ها انتقال خواهد داد.
عباسي در ادامه خارج كردن 53 ميليارد دلار ثروت ايراني‌ها و كشورهاي عربي از آمريكا را با مشاوره مجاني از جمله اقدامات براي بي ثبات كردن اين كشور نام برد و يادآور شد: يك نهم از 470 ميليارد كسر بودجه اي را كه آمريكا دچار آن شد، توسط مشاوره‌ جهاني ما بود و اعلام مي‌كنيم كه در خشكاندن ريشه سياسي، اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي آمريكا باز هم اقدام خواهيم كرد.
وي همچنين با اشاره به اينكه 29 نقطه ضعف آمريكا و غرب براي حمله به آنها مورد شناسايي قرار گرفته، گفت: 6 هزار كلاهك اتمي آمريكا در طراحي هاي ما مورد نظر است كه در اين كشور منفجر شود، ضمن اينكه با شناسايي نقطه ضعف‌ها، آنها را به سازمان‌هاي چريكي اطلاع داده و از آن طريق اقدام مي‌كنيم.
اين كارشناس مسائل استراتژيك افزود:‌ براي انگليس نيز دپارتماني ايجاد كرده‌ايم و بحث فروپاشي آن نيز در دستور كار است، ما حتي بر مكزيكي‌ها، ‌آرژانتيني‌ها و هركسي كه با آمريكا مشكل دارد كار مي‌كنيم.

روايت ايسنا از اين سخنرانی :

با وجود جسارت اشغالگران آمريكايي به حرمين در كربلا و نجف و تجاوز به ناموس و شرف مسلمانان در عراق باز هم برخي مسوولان دم از مدرنيته و سياست تنش‌زدايي مي‌زنند؛ در حالي كه بايد روحيه‌ي جهاد را حفظ كرد.»
وي كه به مناسبت سوم خرداد در دانشگاه تهران سخنراني مي‌كرد، افزود:« عده‌اي كه امروز دم از گفت‌وگوي تمدن‌ها و سياست تنش‌زدايي مي‌زنند آن موقع كه جوانان ما در سال61 در خرمشهر حماسه آفريدند در جبهه‌ها حضور نداشتند و روحيه‌ي جهاد اسلامي را نمي‌شناسند.»
وي اضافه كرد:« امروز مكانيزم تجاوز به ملت‌ها چهار كليد واژه دارد؛ حقوق بشر، آزادي، دموكراسي و جامعه‌ي مدني؛ و در جنگ ايران و عراق دشمنان نتوانسته‌اند با هيچ‌كدام از اين كليدواژه‌ها به ملت ايران تجاوز كنند، جوانان ما با تابعيت از مكتب اسلام از ناموس و خاك خود دفاع كردند.»
وي ادامه داد:« در دنياي امروز تجاوز غرب به كشورهاي اسلامي به آساني انجام مي‌شود و علت آن به كار بردن همان چهار كليدواژه است كه زمينه‌ي تجاوز است.»
وي با انتقاد از شعار جامعه‌ي مدني گفت:« اين همان خواسته‌ي غربي‌هاست و بهانه‌ي حمله‌ي آنها ايجاد اصلاحات خاورميانه‌ي بزرگ در كشورهاي اسلامي منطقه است.»
عباسي مدعي شد: «بايد دوستان اصلاح‌طلب در كشور پاسخگو باشند كه چرا شعارهاي آنها منطبق با شعارهاي رييس‌جمهور آمريكا در زمينه اصلاحات در خاورميانه‌ي بزرگ است؟»
وي ادامه داد:« اصلاح‌طلبان در جاده صاف‌كني حوادث تروريستي 11 سپتامبر در جنگ تمدن‌ها اين شعارها را القا كردند و در گفت و گوي تمدن‌ها از جهان خواستند تا تفنگ را زمين بگذارند تا آمريكا و انگيس دست به كار شوند.»
وي گفت:« غربي‌ها دور رهبران كشورهاي اسلامي خط قرمز كشيدند و عدول‌كنندگان از اين خط را متهم به نقض آنها در سازمان ملل مي‌كنند.»
وي ادعا كرد:« دستور صريح قرآن در مقابل متجاوز، جهاد است؛ ولي طي چند سال اخير روحيه‌ي جهاد و شهادت‌طلبي ما متزلزل شده است.»
رييس مركز دكترين امنيت بدون مرز گفت:« هويت هر ملتي زبان، خاك، نژاد و دين آن ملت است و آمريكايي‌ها توانسته‌اند در افغانستان و عراق زبان لاتين را ترويج دهند و اين هويت اين ملت‌ها را دچار خدشه مي‌كند.»
عباسي در پايان با اشاره به خسارت 35 ميليارد دلاري ايالات آمريكا در اثر قطع برق سال گذشته گفت:« ما در مركز دكترين امنيت موفق شده‌ايم تمام نقاط ضعف تمدن غرب را شناسايي كنيم و در آينده‌ي نزديك اين آمار و اطلاعات را در سايت مركز ارائه مي‌كنيم.»

روايت نيمروز (از سايتهای ضد انقلابی )از اين سخنرانی :

البته منظور فقط بازتاب تلقی آنها از اين سخنرانی است والا مطالب مقدمه اش کذب و دروغ است

به دنبال خبرى كه روزنامه كيهان درباره تشكيل مركز بررسى دكترينال امنيت بدون مرز در روز شنبه گذشته چاپ كرد، خبرگزارى جمهورى اسلامى با فرستادن خبرنگار خود متن سخنرانى حسن عباسى؛ رئيس اين مركز را به دست آورد اما اجازه پيدا نكرد كه آن را منتشر كند. سايت هاى محافظه كاران هم اشاره اى به آن كردند. نيمروز به عنوان خبرى اختصاصى خلاصه اى از اين سخنرانى باورنكردنى را كه اعتراف به شركت جمهورى اسلامى در ترورهاى عراق مى كند به دست آورده. در تهران گفته مى شود خبرنگار گاردين هم به دليل آن كه در جست وجوى اين متن بوده اخراج شده است. اينك فشرده اى از دو ساعت سخنرانى حسن عباسى، عضو دفتر آيت الله خامنه اى را اختصاصا در اين شماره نيمروز مى خوانيد.
بررسى هاى دكترينال امنيت بدون مرز نام مركزى است كه با بودجه دفتر ولايت فقيه در دانشگاه سپاه پاسداران، دانشگاه امام حسين تشكيل شده است و رئيس آن كسى است با نام حسن عباسى كه در همان دانشگاه به سپاه درس مى دهد و در نقاط مختلف دنيا تحت تعقيب است و گفته مى شود كه داراى چهار گذرنامه تقلبى بوده كه يكى از آن ها همان است كه در جريان ترور شاپور بختيار پليس فرانسه كشف كرده بود ولى نتوانست به صاحب اصلى آن دسترسى پيدا كند.
حسن عباسى به مناسبت سالروز دوم خرداد، جلسه اى هم براى دانشجويان حزب اللهى دانشگاه تهران گذاشته بود كه در محل تالار بوعلى برپا شد و از ورود ديگر دانشجويان به دليل امنيتى جلوگيرى كردند. وى در اين سخنرانى به شعارهاى سيد محمد خاتمى در دوم خرداد حمله كرد و آنها را «چهار واژه تجاوز آمريكا به ملت ها» معرفى كرد.
متن خبرى كه خبرگزارى رسمى جمهورى اسلامى از اين جلسه تهيه كرده به اين شرح است و اختصاصى نيمروز فرستاده شده است. خلاصه اى از خبر تشكيل اين جلسه در روزنامه كيهان تهران چاپ شده بود.
دكتر حسن عباسى در آغاز گفت: «نفت عراق كه ۱۱ درصد كل انرژى جهان است از عراق خارج شده است، بيش از ۵۰ هزار پيامبر در عراق دفن هستند و غول پيكرترين هواپيماهاى آمريكائى در فرودگاه بغداد مى نشينند و آثار باستانى عراق را از آنجا خارج مى كنند، آمريكا خود آمار داده است كه ارزش اطلاعاتى كه از عراق به دست آورده هزار ميليارد دلار است، اولين جاهايى كه آمريكا پس از اشغال عراق گرفت، وزارت نفت و استخبارات بغداد بود و آمريكا تمام سيستم اطلاعاتى و امنيتى عراق را بدون هيچ هزينه اى به دست آورد. در مورد افغانستان هم همين طور است، امكانات سخت افزارى افغانستان را دولت جمهورى اسلامى تأمين مى كند، اما استفاده نرم افزارى آن را آمريكا، اين شوراى عالى امنيت ملى ما چه مى كند؟! يكى از نزديكان وزير امور خارجه اعلام كرده است كه ما آماده ايم مجسمه بودا را در افغانستان ترميم كنيم.» عباسى افزود: «جالب است! جمهورى اسلامى بت ترميم مى كند! آقاى رئيس جمهورى! با اين گفت و گوى تمدن هاى تان كجا توانستيد ذره اى از فرهنگ دينى و ايرانى را منتشر كنيد؟»
اين استاد دانشگاه امام حسين و كارشناس مسائل استراتژيك جمهورى اسلامى ابراز تأسف كرد: «رئيس جمهورى آمريكا اعلام كرده كه رسم الخط عراق بايد از عربى به لاتين تغيير كند، يعنى همان چيزى كه در تركيه اتفاق افتاد. نتيجه اين كار اين است كه چيزى از قرآن باقى نمى ماند، بله حوصله استعمار خيلى زياد است، اما استراتژى ما دراين ميان چه بايد باشد؟ من مى گويم استراتژى ما اين است كه سفارت انگليس را بگيريم. تمام اسناد سفارت را برده اند، ما بايد خود انگليس را بگيريم. استراتژى ما بايد اين باشد كه اول دشمن را و هدفش را بشناسيم به دشمن حمله نكنيم، بلكه به استراتژى اش حمله كنيم. همان كارى كه غرب با ما كرد. غرب به استراتژى جهاد و شهادت ما حمله كرده است و امروز به بركت بودجه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامى، كتابهاى شكيرا منتشر مى شود تا او را به جاى امام حسين (ع) و حضرت زهرا (س) بشناسند. آقاى خاتمى! مگر اين زنها فاسد نيستند، پس چرا وزارت ارشاد شما افسادات و نه اصلاحات را انجام مى دهد.
دكتر حسن عباسى كه مشاور سياسى دفتر خامنه اى است با فرياد گفت: «آقاى خاتمى! آقاى روحانى! آيا كتاب جنگ سرد فرهنگى را ديده ايد؟ اينكه چگونه روزنامه ها، رسانه ها، مؤسسات فرهنگى و تلويزيونهاى ماهواره اى براى نابود كردن مملكتى، به فرهنگ آن مملكت حمله مى كنند؟! البته پوست شما در اصلاحاتتان كلفت تر از اين حرفهاست.»
عباسى افزود: «آقاى خاتمى! اگر نمى دانى بدان كه زمانى آمريكا مى گفت؛ مطمئن باشيد به شهرهاى مقدس عراق حمله نمى كنيم، چرا امروز هيچ تعهدى در مورد شهرهاى مقدس ما نمى دهد؟ بله اين نتيجه سياست تنش زدايى شماست. من بارها گفته ام و باز هم مى گويم من به طرح گفتگوهاى خاتمى مشكوك هستم.» وى با بيان اين مطلب كه امروز به استراتژى مقابله اى ما انگ خشونت و تروريسم زده مى شود، افزود: «ما بايد از استراتژى تروريسم دفاع كنيم. من افتخار مى كنم، كارى كنم كه آمريكائيها بترسند، چنين ترورى مقدس است. مگر مدرنيته، يهود و مسيحيت هر سه با خشونت پيش نيامدند؟ حالا افتخارماست كه اين خشونت را به آنها بازگردانيم. در زمان جنگ اگر قرار بود جوانان اين مملكت گوش به حرفهاى ضد خشونت بنى صدر بدهند الان هم خرمشهر در دست عراق و آمريكا بود. آقاى خاتمى! امروز هم اگر جوانان مملكت گوش به تئوريهاى شما دهند، اين مملكت تا خود تهران از دست خواهد رفت. ما بايد مقابله به مثل كنيم. يا ما هم بايد امنيت داشته باشيم يا اينكه هيچ كس نمى تواند امنيت داشته باشد. از نظر ما اسلام محدود به مرزهاى جمهورى اسلامى نيست، اگر شرف و عزت ما زير سوال برود، ما در داخل و خارج از مرزها اقدام مى كنيم. بوش و معاونان او سال گذشته گفتند؛ ريشه ملت ايران را خشك مى كنيم. موضع گفت و گوى تمدن هاى خاتمى در مقابل اين سخن چه بود؟! اما من اعلام مى كنم كه استراتژى هاى مخصوصى براى خشكاندن ريشه هاى آنگلوساكسون تهيه كرده ايم كه تصورش را نمى كنند و همين الان روى سايت ها ]پرتاب موشك ] است و هر وقت اجازه دهند به كار خواهيم برد. با خون شهدا ميثاق بسته ام كه اينكار را بكنم.»
وى ادامه داد: «زمانى كه ناوهاى آمريكائى هنگام دفاع مقدس به ايران مى آمدند آقاى خاتمى و آقاى روحانى از آنها فيلم نمى گرفتند، من اينكار را مى كردم. اين آقايان در وزارت ارشاد در كار گل و بلبل بودند، اهل دفاع مقدس نبودند. آقاى خاتمى! همان ۲۲ ميليون نفرى كه به شما رأى دادند امروز به خاطر مسائل عراق بغض در گلو دارند و شما فقط محكوم مى كنيد، اما بدانيد همه ايران خاتمى نيست، خرازى نيست، روحانى نيست. وقتى ما سفارت آمريكا را اشغال كرديم، هيچ يك از اين سه نفر نبودند. آقاى خاتمى! آقاى مك فارلن مرا خوب مى شناسد. آقاى خاتمى! اگر شما بنده هابرماس هستيد ما بنده على هستيم و ريشه نژاد آنگلوساكسون را خواهيم خشكاند. ما پاشنه آشيل آمريكا را طراحى كرده ايم و آن را به تمام سازمانهاى چريكى جهانى ارائه خواهيم كرد و قول مى دهيم كه تى شرتى با طرح تجزيه ايالات متحده هم بزنيم. يك نهم كسرى بودجه آمريكا در سال گذشته كار ما بود، ما براى خشكاندن ريشه آمريكا حالت تهاجمى مى گيريم و از گفتگوى تمدن ها خارج مى شويم.»
دكتر حسن عباسى كه گفته مى شود در كشورهاى اروپائى داراى پرونده هاى بسيار است و سال گذشته هنگام سفرى به لبنان نزديك بود به دام پليس بين المللى بيفتد كه جمهورى اسلامى با دادن رشوه به پليس لبنان او را آزاد كرد درپايان سخنرانى خود تصريح كرد: شعار ما در زمان آزادى خرمشهر اين بود: خرمشهر آمديم، كربلا مى آييم، قدس خواهيم آمد، اين شعار به خاطر گفتگوى تمدن ها مدتى متروك ماند و امروز بايد دوباره اين شعار را احياء كنيم.»
عباسى همچنين گفت: «بر روى آنچه جوانان آمريكائى به تن مى كنند، نقش اصلاحات چاپ شده كه شامل توپ، تفنگ و تركش است و ايران نيز در وسط آن قرار دارد. اين امرا ره آورد گفتگوى تمدن ها است. شما نمى توانيد در مقابل جامعه مدنى، دموكراسى و غيره غرب مقاومت كنيد بنابراين استقبال مى كنيد تا لذت ببريد.»
وى براى مشخص تر شدن منظور توهين آميز خود گفت: «ضرب المثل هاى انگلوساكسونها، آمريكائى ها، انگليسى ها، استراليائى ها و كانادايى ها، دكترين آنها به حساب مى آيد. آنها ضرب المثلى دارند با اين عنوان كه اگر به شما تجاوز شد و نتوانستيد مقاومت كنيد، استقبال كنيد تا لذت ببريد!»
عباسى در بخشى ديگر از سخنانش گفت: «جهاد توسط اصلاح طلبان داخلى، خشونت و توسط اصلاح طلبان جهانى تروريسم خوانده مى شود.»
وى با بيان اينكه «جبهه كفر، جبهه دشمنان خدا و مسلمانان است و هركارى كه براى ترور و وحشت آن صورت گيرد مقدس و افتخار آميز است»، تصريح كرد: «حزب الله لبنان، جهاد اسلامى و حماس تربيت شده همين دستهاست، اين خشونت نيست و اين گفتگوى تمدن هاست كه دست آنها را مى بندد.»
رئيس مركز مطالعات دكترينال امنيت ملى بدون مرز، جهاد را يكى از فروع دين دانست و يادآور شد: «حربه اصلى ما جهاد است كه با خشونت خواندن آن در داخل و تروريسم خواندن آن در خارج آن را كند مى كنند، اما ما به اين جهاد افتخار مى كنيم كه با آن پايه هاى كفر را بلرزانيم.»
عباسى در ادامه خارج كردن ۵۳ ميليارد دلار ثروت ايرانى ها و كشورهاى عربى از آمريكا را با مشاوره مجانى از جمله اقدامات براى بى ثبات كردن اين كشور نام برد.
وى كه عملاً به عنوان تئوريسين جريان تروريستى در حاكميت فعاليت ميكند، همچنين با اشاره به اينكه «۲۹ نقطه ضعف آمريكا و غرب براى حمله به آنها مورد شناسايى قرار گرفته»، گف

/ 25 نظر / 31 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ehsan alef

دو روزنامه نگار فرانسوي گروگانند. خواست گروگانگيران آزادي حجاب در مدارس فرانسه است! وزير خارجه فرانسه همه منطقه را زير پا گذاشته است. بيچاره چه مي کشند مردم مسلمان فرانسه و چقدر اين روزها رنج مي برند. تازه فرانسه ملايم ترين و ضد آمريکاترين مواضع اروپايي را داشت. در جنوب روسيه هم که مدرسه را گروگان گرفته اند. راننده هاي کاميون ترک و اردن هم جزو گروگانها است. در ايران خودمان هم که دکترين! استشهادي مطرح مي شود و قرار است هر آمريکايي را در هر جا بکشيم و انفجار اتمي در خود آمريکا به وجود بياوريم. حالا فکر کنيد ستاد بوش چقدر به اين مسائل نياز دارد! افکار عمومي آمريکا براي توجيه جنگ طلبي هاي بوش فقط به اين نياز دارد که قبول کند مسلمانان که بوش عليه آنها جنگ کرده چقدر خشونت طلب و تروريست هستند. اينها همان کار را مي کنند که نياز بوش است. به همين دليل است که من ستاد بوش را فقط در آمريکا نمي دانم. همه اينها که اسلام را اين گونه معرفي مي کنند اعضای ستاد بوش هستند

ehsan alef

12 نپالي به بدترين وضع در عراق، بعد از مدتها گروگان بودن کشته شده اند. تلويزيون العربيه اعلام کرد که تصوير اين قتل ها آنقدر فجيع است که قابل انتشار نيست. دليل آن را هم، جهاد اسلامي مي دانند و رسماً اعلام کرده اند که آنها در مقابل بودا عبادت مي کرده اند و واجب القتل. در نپال در عکس العمل به اين کار مردم به خيابانها ريختند، مساجد را تخريب کردند، قرآنها را در وسط خيابان ريختند. نپالي ها هم در همه دنيا به عنوان آدمهای زحمتکشي شناخته مي شوند که هميشه کارهاي خدماتي کرده اند.

ehsan alef

-----------واقعا شما ها آنقدر احمقيد که نمی دانيد: ۱-روحانی نماينده مستقيم مقام معظم رهبری است؟؟؟؟؟ ۲- سياستهای کلان کشور ؛خارجی و داخلی /مسیله فلسطين و .... / با نظر مستقيم ايشان؟؟؟؟؟؟ ۳-صدا وسيما هم تحت نظر مستقيم ايشان و .....؟؟؟؟

یک دانشجوی علوم سیاسی

روزی که آقای عباسی را در سالن میلاد هرداری کرج دیدم با خود گفتم این فرد یک مشکلی دارد کمی گذشت او را باز در جاهای دیگری دیدم سی دی های سخنرانی او را دیدم مطالبی درباره این پدیدهدر اینترنت خواندم میدانید او را یک ابزار دیدم برای اینکه به امثال میر حسین موسوی ها بفهمانند که اگر آمدید این طور لجن مالتان میکنیم و خیلی چیزهای دیگر که در این جا نمی توان نوشت ) به خاطر فضای کم آن البته نه چیز دیگری ) به هر روی توصیه میکنم کمی با تعقل بیندیشید او یک ابزار است شما نیز شاید ناخواسته در این ورطه بیافتید مواظب اندیشه خود باشید

khodam

گفته های ايشان اصلا تازگی ندارند. طرفداری از زور و قدرت و خشونت. يعنی همان که جرج بوش ميخواهد. و ناسزاگوئی که همه اينها از اول انقلاب رواج داشته اند. فرق اينست که ديگر امثال الله کرم کهنه شده اند و حالا اينيکی را ميخواهند علم کنند. ۴ ميليون نوار هم يک تشکيلات منظم ميخواهد. با اين حال، اين ره که تو ميروی به ترکستان است.

arman

دکتر عباسی نسل نوينی از انديشمندان ايرانی است که اسلوب و روشهی تحقيق نوی رعبا لايه هايی از اصول گرايی بکار گرفته است او يکتنه در مقابل موجی از خشونت کلامی و نطری هر دو جنا ح قرار گرفته.وضيفه نوانديشان و علاقه منان اينست کهبه دفاع جانانه از ايشان بپردازند.

mahmoudrezvani

Down with the diniers of right.ya hagh

erfan

مدتها بود كه در ايران كسي درباره واقعيت صحبت نمي كرد. بالاخره يكي هم پيدا شد كه مچ مسئولين را باز كند و به همه مردم ايران بفهماند كه اين مسئولين كه اين همه دم از عدالت مي زنند چه قدر نا عادل و ظالم هستند. با تشكر از دكتر عباسي. به اميد آزادي ايران و ايرانيان يا حق

معين

ميخواستم بپرسم چرا دکتر ميخواهند اون ۲۹ ضعف ايالات متحده رو رو سايت بزارند اينطور که درست نيست اين ضعف ها بايد به صورت سری محافظت شوند و در موقع مناسب بر ضد دشمن به کار روند. اينطوری که ما نقاط ضعف دشمن رو بهش ميگيم. و از دکتر به خاطر تمام تلاش هايش ممنونم.

محمود

عجب آدم شرور و کوتاه فکری است این عباسی. من پیشنهاد می کنم یک گروه تشکیل بدهد و برود خارج ایران هرکاری می خواهد بکند، ولی حق ندارد که بخواهد که تمام کشور در خدمت افکار تنگ نظرانه ی اش باشد. در ایران که همه حاضر نیستند مانند این بابا باشند، مملکت هم مال همه ی مردم است. خدا شعور و شفای قلب به همه بدهد.