تحصيلات دکتر

متن زیر عینا از وبلاگ طرفداران دکتر می آید :

دکتر عباسی به جهت موضع گیریهای صریحشان و عدم وابستگی ایشان به احزاب و جناح بازیها مورد کینه بسیاری از سیاسیون بوده و هستند و در جایی که در روزنامه های خارجی از ایشان با عنوان های پروفسور جهان اسلام ،مغز متفکر استراتژی اسلامی ، ارشد ترین استرتژیست ایران و ... نام می برند برخی در داخل ایشان را بی سواد ، سیکل و یا مانند آقای روحانی ایشان را دیوانه ای که هیچ مدرکی ندارد خطاب می کند .در جلسات مختلف سخنرانی ایشان معمولآ به این سوال پاسخ نمی دهند و قضاوت را به خود افرا می سپارند در سخنرانی اردیبهشت ۸۵ با عنوان ایران ۱۴۱۴ هم در جواب شخصی که از مدرک ایشان پرسید پاسخ دادند: دیپلم ، سیکل یا هر چیزی که شما بگویید و قضاوت با شماست .

اما چون شخص دیگری هم در مورد مدرک ایشان سوال کردند و اصرار بر پاسخ داشتند بالآخره سکوت را شکستند و پاسخ مفصلی در این رابطه دادند .حتمآ گوش کنید و قدر چنین شخصیت برجسته ای را بدانید و بدانیم

پاسخ به سوالی در مورد تحصیلات دکتر عباسی

/ 17 نظر / 55 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی

متن کامل سخنرانی بسم‌الله الرحمن‌ الرِحيم و به نستعين. و له الحمد... من خودم تو يک جلسه‌ی «سياسی» بودم، از يکی از رفقا، آقايونِ مسئولين سپاه هم بودن ايشون، سوآل کردم ازشون، گفتم در رابطه با آقای «دکتر» عباسی، ايشون اولين جمله‌ای که به من جواب داد گفت آقای عباسی دکتر نيست. عضو يک مجمع دکترِيْن [doktorein: مثنای مذکر عربی دکتر، به مفهوم دو تا دکترِ مرد] اند، با چند تا از بچه‌های طلاب قم... پاسخ من صد و چهار تا فقط رساله‌ی دکترا راهنمايی کردم... بعضی از همين آقايونی که در سپاه هستن، درجه‌ی دکترا دارن، دکتراشون رو با من گذروندن. چيزی که «ديپلم» ناميده می‌شه، شما گرفتيد، نمی‌دونيد معناش چيه. ليسانس هم که می‌گيريد، باز نمی‌دونيد معنای اين کلمه چيه. رفتين شب تلويزيون

وحيد

اگر با سوادي به اين است كه مانند اصلاح طلبها جلوي امريكاييها خم وراست بشيم ما ميخواهيم بيسواد باشيم

کامران

کسقل دایپلما نه دیپلما .به تلفظ انگلیسی و فرانسوی مراجعه کن و اینقدر به کس شعرات نناز.

باقر

دکتر عباسی رو دست نداره

کورش

مهم نيست که ايشان چه مدرکی دارند. در مملکت ما بی سوادهای خائن بسياری هستند که کيلو کيلو مدرک دارند وزندگی شان در خدمت نابودی حماقت است !اگر این حکومت به فکر رشد و تو سعه همه جانبه ایران بود و نه جهان اسلام که ۲ ریال هم آخوندهای بی سواد ومفتخور را قبول ندارنداحتیاجی نبود که تمام این سالها را در وضعیت بحرانی طی کنیم و به جای ساختن مملکت خود دشمن بسازیم.البته این فقط کوبا یا ونزوئلا و سوریه نیستند که به شکل احمقانه تمام سرمایه های ممالکشان را صرف این افتخار کرده اند که کیسه بکس قدرت های هوشمند باشند. این حکومت با توجه به امکانات و فرصتهای ناب تاریخی خیانت بارترین عملکرد را علیه ایران داشته است و خود به خوبی می داند که هرگز قادر نیست فرهنگ چند هزار ساله ایران را نابود کند تا به جای آن فرهنگ بت پرستی ریاکاری مفت خوری و ذلت آخوندی را بنشاند.تئوریسین های این حکومت وامثال اين دکتر عباسی هزاران مرتبه بیش تر از امریکا و اسراییل در مقابل تمدن ایران ناتوانند اما واقع بینی خارجی ها را ندارند و ميل ندارند چشمشان را باز کنند و تنفر ملت را ببينند.پس شب بخیر تا از خواب بيدارتان کنند.

Mehdi

این آقا اگه راست میگه درست انگلیسی حرف بزنه. the big brain strategic این معنی نمیده the big strategic brain این درسته! بهش بگید حداقل یکم چیزی بخونه بعد دروغ بگه!

q

ازاین مدارک کيلويی بعد از جنگ زياد يافت می شود

سینا

این دکتر چه با مدرک چه بی مدرک یه دونه است ،دردونه است. جالب اینجاست که خود اصلاح طلب ها هم دقیقا به این پی بردن به همین دلیل از مناظره باهاش در میرن. در ضمن بد نیست مخالفان ایشون سری به سایت های خبرگزاری اروپایی و امریکایی درباره ایشون بزنن... تا بدونن در مورد کی صحبت میکنن(اونهم در کمال ادب!!!!!!!!!!!!!)