سخنرانی در شاهرود

با سلام  صحت خبر زير با سايت عارف نيوز است

حسن عباسي رييس مركز بررسي هاي دكترينال امنيت بدون مرز در جمع دانشجويان دانشگاه صنعتي شاهرود به دعوت بسيج دانشجويي اين دانشگاه گفت: « چندي پيش زمان شروع اجلاس خبرگان ، هنگام برگشت از يك برنامه از مشهد در پايين پله هاي هواپيما در فردوگاه تهران ديدم يك بنز تشريفاتي چند صد ميليوني توماني ايستاده و يك نفر را هفت هشت نفر محافظ پايين مي آورند آن هم وسط باند فرودگاه، همان طور كه من داشتم نگاه مي كردم چند خانم خيلي سانتي مانتال نيز پشت شيشه هاي اتوبوس داشتند صحبت مي كردند و مي گفتند اين كيه، يكي از آنها گفت اين مشكينيه آن يكي گفت نه مشكيني نيست جنتي است و يكي ديگر از آنها گفت جنتي نيست فلاني است تا آن كه يك آقايي كه نزديك اين خانمها بود براي اينكه قضيه را تمام كند گفت اين رييس امام رضا (ع) است.»! <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

به گزارش سايت"عارف نيوز"عباسي تصريح كرد: « اگر قرار است در حكومت ديني دست ما جلوي ديگران دراز نباشد و محتاج به بيگانه نباشيم چه معنا دارد يك آيت الله توليت امام شيعه را داشته باشد و بنز چند صد ميليوني بيايد استقبالش كه در سي ثانيه اي كه اين آدم از پله هاي هواپيما پايين مي آيد همه اسلام، نظام، امام رضا(ع) و روحانيت زير سؤال بروند بعد طرف بگويد «ما دو ماه پيش راي داديم به يك آدمي كه ماشين پژويش را نزديك ميدان نارمك نشان داده بودند و دو ميليون تومان مي ارزيد، ما با راي خودمان رييس جمهور انتخاب كرديم كه مثلا" ساده زيست باشد اما بعضي مسؤولان اين كشور مثل اينكه در مسير راي و اين حرف ها نمي آيند و با راي نمي شود عوضشان كرد» لذا كينه نسبت به دين، امام رضا (ع) و روحانيت پيدا مي كنند.»

وي تاكيد كرد:« اگر قرار است عزت و حكمت و مصلحت موضوعيت داشته باشد بايد بزرگان نظام و مسووليني كه در خبرگان رهبري هستند از بنزها پايين بيايند.»

رييس مركز بررسي هاي دكترينال امنيت بدون مرز افزود:« آقاي رييس جمهور، جوانان، دانشجويان و مردم از انرژي اتمي حمايت مي كنند و آن چهار نفر نيز از طرف حكومت و دولت بروند پاي ميز مذاكرات، ليكن شما به شكم و زندگي مردم برسيد و خواهش مي كنم شفاف عمل كنيد.»

عباسي تاكيد كرد:« وقتي شما مي گويي يك كساني يك جايي 37 ميليارد تومان را اين طوري كردند از اين كلي گويي ها سخنگوي ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادي هم گفته بود وي يك شب در تلويزيون گفت كه ميلياردها تومان از كجا گرفتيم و ريختيم توي بيت المال، كه خبرنگاران همه با هم داد زدند كه يك نفر را اسم ببر گفت نمي شود دوباره گفتند گفت نمي شود آبروي طرف مي رود. »

وي گفت:« خدا وكيلي منطق را نگاه كنيد صفحه حوادث روزنامه ها را باز مي كني عكس هر قالپاق دزد و كيف قاپي را را چاپ مي كنند و اسمش را هم مي نويسند اين آبرو ندارد اما دانه درشت هايي كه ميليارد ميليارد مي خورند آبرو دارند.»

وي اظهار داشت:« آقاي رييس جمهور كه مي فرمايي دانشجو بايد داد بزند! اگر بخواهي در لفافه حساب و كتاب كني و در اين چارچوب ها بيفتي كه اين فرد ناراحت نشود و به آن فرد بر نخورد و ريش اين سفيد است و آن يكي محترم است و كلي گويي كني، بدان مردم با هيچ كس عقد اخوت نبسته اند. اين مردم شريف، عميق، محكم و مطمئن هستند و با هيچ كس تعارف ندارند. مراقب باش ما به قبلي ها هشدار داديم با دادگاه و شكايت برخورد كردند و دودش هم توي چشم خودشان رفت.»

عباسي تصريح كرد: «آقاي احمدي نژاد ! هشدار ما را منصفانه در نظر بگير.نمي شود با تعارف كشور را جمع و جور كرد بايد بيايي شفاف حرف بزني، بيا بگو اين آدم اين قدر خورده آن يكي اين قدر برده من معرفي كرده ام به قوه قضاييه ، مردم به اين قوه قضاييه بگوييد آنها را بياورد و با آنها برخورد كند.»

وي گفت: « يونسي وزير اطلاعات دولت آقاي خاتمي دهه فجر سال گذشته در يك مصاحبه من را ضد انقلاب معرفي كرد همين آقا اگر ده دقيقه با من مناظره كند به شما ثابت مي كنم كه سواد اطلاعاتي ندارد چون اگر سواد اطلاعاتي داشت بايد مي آمد برآورد اطلاعاتي مي كرد و مي گفت يك چيزي هست كه مردم اين قدر از اين حرف هاي عباسي استقبال كرده اند و 20 ميليون سي دي وي در مشهد در دست مردم مي چرخد.»

عباسي افزود:« وزيرسابق اطلاعات راه مي افتد براي خنثي كردن حرف هاي من سخنراني مي كند و مي گويد عباسي ضد انقلاب است، من اصلا"وي را تحويل نگرفتم وجوابش را ندادم، من با بدن پر تير و تركش و پلاتين ضد انقلاب هستم يا تو؟»

يا حق

/ 11 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
vahidjv

با سلام و تشکر از شما خدا دکتر رو خفظ کنه. يه مشکل هست و اونم اينکه پرشين بلاگ خيلی دير بالا ميادو اعصاب رو بههم ميريزه..اگه ميشه از سرويسهای ديگر استفاده کنيد..ممنون ميشيم. موفق باشيد ياعلی

منوچهر-ز

بهتر نیست این cd ها رو به فایل صوتی تبدیل کنین و رو سایت بزارین مثل بچه های قلم.

مسعود

عباسی ديگر کيست ؟ کی بزرگش می کند ؟ پابوس و دست بوس کيست ؟

شریف

سلام، مهمان عزیز خدا و عطر گرفته ماه پناه. مهرتان به دلدار، رسیده و چنین مهرانگیز، جانتان شوریده و گرفتید آنچه را که می خواستید. نوشـتان باد و اسباب خروشتان. پیشاپیش، عیــــــــــــــــــــــدتان مبارک. هرروزتان به چنین روزی عیـد. آبدیده شدید. آفرینتان. و چشمتان روشن. همیشه شاد و شاداب، سر زنده و سر حال، فرخنده و پایدار باشید. توفیق از خداست.

حسن

سلام این عید بر عاشقان مبارک باد ... 1.عید رمضان هنگام التماس بر در معبود برای گرفتن مزد است . خوشا به حالت که با دست پر بر در او میروی.اسم مارو یادت نره ببری .... 2.امیدوارم در تمام مراحل زندگی همچون متنت خوب باشید. 3.یه سرم به ما بزنی خوشحال میشیم ۴.اگه مارو قابل میدونی یه جا تو لینکدونیت به ما بده التماس دعا یا علی مدد ....

آرش کماندار

به نام خدا درود بر دکتر خودمون دکتر عزيز مبارزه برای احقاق حق هميشگيست ولی بعضی ها فکر می کنند تا خودشان به مسئوليت رسيدندتمام شد راستی از همين جا درودم را هم نثار دکتر احمدی نژاد رئيس جمهور محبوبم می فرستم و از خداوند می خواهم او را در راه مبارزه با دشمنان اين انقلاب موفق بدارد در ضمن وبلاگ آرش کماندار به روز شد

م

بابا تو ديگه کی هستی! چرا به روز نميکنی! خود دکتر که هميشه به روز بود!

حسام

بالاخره معلوم نشد سایت اندیشکده کی راه می افته .راستی چرا سخنرانی هارو روی سایت نمی گذارین ؟

محمد

سلام دیگه کلافه ام کرده این پرشین بلاگ و این قسمت نظراترخیلی بزور میاین بالا نمیدانم شما چطور اینجا وبلاگ مینویسید با اجازه شما میخواهم مطالب وبلاگ شما را در یک وبلاگ باهمین نام در بلاگفا درست کنم البته از ئبلاگ آزادی بیان هم استفاده میکنم ولی چون در شهرستان زندگی میکنم از مطالب روزنگاری شما استفاده میکنم و صد البته لینک شما و مطالب را فراموش نمیکنم ................ دیدید دوستان دکتر چقدر پر رو هستن وقتی وبلاگ با تمام امکاناتش آماده شد شمای صاحب خانه را به آنجا دعوت میکنم پس تا آن موقع مهمان بنده باشید در وبلاگ خودتان پرواز تا بیکران

ع.ق

اين آقاي عباسي يکي از فاميلهاي سرهنگ قذافي است. يعني هر دو ديوانه هستند.