اخبار جديد

سلام

۱- طبق نظر وزارت اطلاعات تاکنون تعداد ۴۰۰۰۰۰۰ (۴میليون )سی دی از سخنرانی ايشلن در کشور پخش شده است که نشان دهنده علاقمند بودن مردم به اين گونه مطالب است چراکه مدتهاست  کسی اينطور صحبت نکرده و مردم تشنه اين گونه روحيه بخشی ها و اميد دادن ها هستند

۲- ريس جمهور و ... از جناب دکتر شکايت رسمی کرده اند

۳-در کامنت قبلی يادم رفت اضافه کنم که همه هفته قبل از شروع کلاس ها حدودا از ساعت ۹:۳۰ فيلم های آموزنده مختلفی پخش می کنند

۴-وبلاگ بچه های قلم اقدام به قرار دادن فايل صوتی اين سخنرانی کرده است البته شنيدن کی بود مانند ديدن بخصوص در مورد اين سخنرانی که تصوير آنهم ديدنی است :

1- سخنراني 3 خرداد 1383 دكتر حسن عباسي قسمت اول.

2- سخنراني 3 خرداد 1383 دكتر حسن عباسي قسمت دوم.

3- سخنراني 3 خرداد 1383 دكتر حسن عباسي قسمت سوم.

4- سخنراني 3 خرداد 1383 دكتر حسن عباسي قسمت چهارم.

 5- گزيده‌اي از اين سخنراني دكتر عباسي به مدت هفت دقيقه.

يا علی

/ 33 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
hh

چطور مگه؟؟؟ نکند از دوران کودکی ات چیزهایی را به خاطر آورده ای

ft

ارذ

hamed

سلام ما رو به دکتر عباسی برسونيد. سخنرانی سوم و شانزدهم خرداد ايشان کلی ما رو سر حال آورد. لطفاْ در مورد شايعات مربوط به مدرک تحصيلی ايشان و ... توضيح بديد.

sorkhi64

سلام: لطفا در مورد شایعاتی که در مورد مدرک دکتر وجود داره توضیح بدین! یا حق!

sorkhi64

با سلام مجدد هر حرفی در مورد دکتر عباسي از جمله اينکه ايشان مدرک دارند يا نه جاده صاف کن ولايتی اينکه ايشان نقش سوپاپ اطمينان حکومت را بازی ميکنن یا نه؟ و هر چه و هر چه که باشد ولی يک نکته بسيار مهم ميباشد اينکه قريب ۹۵٪ صحبت ايشان کا ملا درست ميباشد(متاسفانه)! اين سخنان حرف دل رزمندگان و بسيجيانی است که دل در گرو اسلام ناب محمدی که آن يگانه دوران خمينی کبير ميراث دار آن بود ميباشد. اين بحث را با تعامل انقلاب با دو نظريه که يکی ريشه در دل جماران و بر گرفته از اسلام ناب شيعی و حکومت اميرالمومنين و ديگری ريشه در سنت بازار و چرتکه زير پله ای داشت بطور خلاصه پی ميگيريم منتظر نظرات دوستان هم هستيم!

خبرنامه

با سلام به تمام مخالفين جناب دکتر پيشنهاد میشود برای اینکه بهتر و منصفانه تر درباره ايشان نظر بدهند از هر طريقی که شده است صحبت های ايشان يعنی سری کلاسهای ايشان در لانه و برنامه های ايشان در شبکه جام جم را تهيه نمايند تا هر چه کامل تر با طرز فکر ايشان آشنا شوند . تصور می شود اين کار حد اقا شرط انصاف باشد. با اميد به هدايت همه ما.

Amir

Be onvane shakhsi ke 25 sal dar amrica zendegi kardeh mikhastam begam ke tamame sokhanrani Doctor sehhat darad

ت

hoorie

خبر های جديد را برای من هم لطفا بفرستيد