تکذيبيه

با سلام

تکذيبيه زير بسيار مهم است که در سايت انديشکده آمده است  

در ضمن مطلب قبلی را نيز بخوانيد

هوالحکیم<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

تکذیبیه

 

نظر به تماسهای مکرر (تلفن، ایمیل، حضوری و غیره) در خصوص خبر سایت «خط نهم» مبنی بر: حمایت حسن عباسی از کاندیداتوری هاشمی و ولایتی!؟

بدینوسیله به استحضار کاربران گرامی میرساند:

1- خبر مزبور، کاملاً کذب است و لذا صددرصد آن تکذیب میشود. متأسفانه تقوای سیاسی - که در شرایط عادی گوهری نایاب است - در آستانهی هر انتخاباتی، حتی در بازار سیاه ایمان نیز یافت نمیشود. از این دست بیتقواییها را میتوان در بازار مکارهی جماعت سایت «خط نهم» مشاهده نمود.

2- مشاور حقوقی آقای عباسی، امروز چهارشنبه 14 اردیبهشت 84 برای تسلیم شکایتی مبتنی بر مفاد زیر، از مدیریت سایت خبری «خط نهم» به دادسرای کارکنان دولت اقدام نمود:

الف- اثبات ادعای کذب چند!؟ دیدار در روزهای گذشته!؟ با فعالین دانشگاهی.

ب- اثبات ادعای کذب درخواست!؟ ایشان از فعالین دانشگاهی برای اینکه در اولویت اوّل!؟ به هاشمی رفسنجانی و در اولویت دوم؟! به ولایتی رأی دهند.

پ- ادعای کذب «... عباسی بر این عقیده است که در دوران ریاست جمهوری آینده هاشمی، فرصت برای کادرسازی نیروهای جوان اصولگرا بوجود میآید و باید در آن چهار سال آمادهی!؟ تسخیر!؟ انتخابات سال 88 شد ...»

ت- اثبات ادعای کذب «... وی خود را محور!؟ جریان اصولگرا در آینده!؟ دانسته است و از دانشجویان خواسته است به وی برای تشکیل!؟ دولت آینده!؟ کمک کنند ...»

ث- اثبات ادعای کذب «... عباسی بر این عقیده است که چون هیچکدام!؟ از کاندیداهای اصولگرا به جز ولایتی نیروی!؟ مدیریت کشور را ندارند، اگر آنها در رقابتهای انتخاباتی پیروز شوند، دولت آنها 3 الی 4 ماه!؟ بیشتر دوام!؟ نمیآورد ...»

ج- اثبات ادعای کذب «... برخی فرستادگان!؟ ستاد هاشمی ضمن پرداخت!؟ کمکهایی!؟ به عباسی، قول مسؤولیت!؟ مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری را در دولت هاشمی داده بودند!!! ...»

3- لذا ضمن تکذیب مجدد اصل و محتوای خبر منتشره از سوی جماعت بیتقوای حاضر در سایت «خط نهم» به استحضار کاربران گرامی میرساند که از سوی حسن عباسی:

الف- هیچ سخنرانی - مصاحبه - موضعگیری - و غیره در صحنهی انتخابات، به دلیل ممنوعیت حقوقی ایشان صورت نگرفته و نخواهد گرفت. طبیعتاً هیچ دیدار دانشجویی یا غیره نیز نداشته و نخواهد داشت.

ب- در «له» یا «علیه» هیچ کاندیدایی، به دلیل محدودیت قانونی، موضعگیری نشده و نخواهد شد.

پ- ایشان با هیچ یک از کاندیداها یا اعضای ستاد انتخاباتی آنها دیداری نداشته است و به هیچ کاندیدایی، قول همکاری نداده است.

ث- ایشان از هیچ جریان سیاسی در کشور وامدار نبوده و از هیچ خط و جناح سیاسی کشور حمایت نمینمایند.

والعاقبة للمتقین

يا حق

/ 6 نظر / 21 بازدید
دلشاد

سلام ! تا جايی که ما خبر داريم دکتر عباسی همیشه از اقای هاشمی و اقای خاتمی گله داشتن و انتقادات شدیدی به عملکرد ایشان کردن ...به نظر من سایت مذکور قبل از هر چیز به شعور مخاطبینش تو هین کرده .....

آشنا

خبر های پشت پرده انتخاب نهم.

emad

دکتر تمام مشگلش اینه که طرفدار رهبر انقلاب هست و می خواد فلش آماج حمله ها و نقد ها نسبت به نظام رو به سمت بقیه ببره ... و این رهبر معظم را از تمامی تقصیر ها و قصورها مبری کند ... چرا ؟؟؟؟ خدا می داند فقط ...

محمد

سلام بنده از دوستاتدارن پروپا قرص دکتر هستم ولی نمیدانم مستقیما با ایشان چطور رابطه برقرار کنم و سوالات و آنچه در سرم میگذرد برای ایشان بگوییم ، لطفا در صورت ارتباط با ایشان مرا کمک کنید برادر کوچک شما

اصولگرایی

اصلا دکتر ...ره کی باشه با اون چرت وپرت هایی که می گه

كامران

آقاي دكتر عباسي خدا حفظت كنه كه با اين كلمات قصارت اين جوانهاي خمور و سست شده ي ايران رو بيدار ميكني. اين جوانها روي مين رفتنو فراموش كردن