جديدترين سخنان دکتر عباسی در قم

اين متن در تاريخ ۲۵ آذر ماه نوشته شده بود او حتی فرستاده شد اما متاسفانه به روز نشد

با سلام <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

جناب آقای دکتر عباسی هر هفته صبح های دوشنبه به قم رفته و در یکی از مدارس علمیه انجا درس می دهند

در همین راستا در مدرسه اجتهادیه محسنیه قم سخنرانی کردند که خبر ان را به گزارش خبرگزاری مهر می خوانید :

 فضای امروز کشور، غرب ‌ستایانه است

عباسی طی سخنانی در قم، فضای امروز کشور را فضاییانفعالی و غرب ستایانه خواند.
به گزارش خبرگزاری مهر، حسن عباسی، رییس مرکزپلمپ شده دکتر ینال امنیت بدون مرز، که در مدرسه اجتهادیه محسنیه قم سخن می‌گفت،ضمن بیان مطلب فوق افزود: پس از دوم خرداد سال 76 تاکنون ما ستاینده غرب شده‌ایم،درحالی ‌که قبل از آن ما در برهه‌ای از زمان غرب گریز و در برهه‌ای نیز غرب ستیزبوده‌ایم. وی با اشاره به‌این‌که واژه‌هایی چون حقوق بشر، جامعه مدنی و… از غربوارد کشور شده است، گفت: امام راحل با انقلاب اسلامی کلیدواژه‌هایی انحصاری چونجهاد، شهادت، بسیج، دفاع و مضامینی چون حق و باطل را مطرح ساخت که امروزه متأسفانهتوسط عده ای این‌ مفاهیم در کشور استحاله شده است و شأن ومقام امام، تنها در حد یکلیدر یا رهبر پایین آورده شد و جای واژگانی چون برادر و خواهر را واژه شهروند گرفت.

وی همچنین اظهار داشت: ما چه غرب را خوب ستائیده باشیمو یا غرب ستیز، باید ابتدا غرب را خوب بشناسیم تا بتوانیم با آن برخورد کنیم ولیمتأسفانه طی سالیان اخیر ما صدمات زیادی از بحث غرب شناسی خورده‌ایم. عباسی با بیاناین‌که عمده دشمنان داخلی ما از غرب سرچشمه فکری می‌گیرند،‌ افزود: لیبرالیسمی کهدر کشور تبلیغ آن می‌شود یعنی اباحه‌گری و این‌که امر به معروف و نهی از منکر درکشور از بین برود، مفاهیمی چون سکولاریسم، اومانیسم به معنای کنار رفتن اسلاماست.

 وی گفت: غرب امروزه با اسطوره‌‌سازی فوتبالیست‌ها،هنرمندان و خواننده‌ها برای جوانان دست به برده‌داری نوین می‌زند. عباسی با تأکیدبر این‌که حقیقتی باید بر این اسطوره‌های ساختگی مهربطلان بزند، ابراز داشت: حقیقتناب، بطن قرآن و فرهنگ اصیل اسلام، باید احیا شود تا خرافه‌ها را بزداید. وی در بخشدیگری از سخنان خود، ضمن تأکید بر اهمیت مسأله غرب شناسی گفت: مطالعات غرب شناسی مادر کشور بسیار ضعیف است، در حالی‌که ما باید غرب‌شناسی و شرق شناسی استراتژیک داشتهباشیم.

 وی همچنین خواستار شناسایی دشمنان غربی به ویژهاتحادیه اروپا، آمریکا و اسراییل شد و گفت: جهان غرب، سر دشمنی با اسلام دارد و میخواهد فرهنگ اسلامی را از میان بردارد.حسن عباسی همچنین ضمن انتقاد از فیلم پر خرج «دوئل» که در آن جبهه و جنگ به گونه‌ای دیگر به تصویر در آمده است، تصریح کرد: دراین فیلم که 5/1 میلیارد تومان خرج ساخت آن می‌شود،حتی یکپلان از نمازخواندن یک رزمنده وجود ندارد و روح دینی بر رفتار رزمنده‌ها وجود نداردو تنها می خواهند بگوید که جنگ به خاطر دین نبوده و فقط برای کسب ثروت بودهاست.

وی همچنین ضمن انتقاد شدید از ساخت فیلم «جایی دیگر» ابراز عقیده کرد: در فیلم «جایی دیگر» که به نظر می رسد آمریکایی‌ها برای آنسرمایه‌گذاری کرده‌اند و متأسفانه در وزات ارشاد، اجازه اکران به آن داده شد، جهادو شهادت نفی می‌شود و بی‌غیرتی و بی عفتی در آن تبلیغ می‌شود. وی در ادامه بیانداشت: متأسفانه امروز، فرهنگ بی‌غیرتی و بی‌عفتی در برخی رسانه‌های کشور نشر دادهمی‌شود.

عباسی در بخش دیگری از سخنانش با بیان این‌که ما در 50سال گذشته تأثیر زیادی از تکنولوژی کپی شده ژاپن و کشورهای شرق آسیا داشته‌ایم،گفت: این‌که امروز بحث از ژاپن اسلامی می‌شود به دلیل این است که ما همواره محصولاتاقتصادی ژاپن را بهترین می‌دانیم. وی با اشاره به این‌که آمریکا با تکنولوژی ژاپن وسخت افزار صوتی و تصویری این کشور، فرهنگ خود را در جهان ترویج می‌دهد، گفت:‌ ماعموماً توجه نمی‌کنیم که هرچه ژاپن رشد اقتصادی ،آن هم در نوع پفکی داشته باشد،آمریکا فرهنگ غربی خود را در جهان گسترده‌تر می‌کند و ما باز هم از ژاپن اسلامی سخنمی‌گوییم.

وی همچنین ابراز داشت: طی 50 سال اخیر عمده مراودات مابا هندی‌ها در زمینه سینمای بالیوود بوده است و سینمای ایران تا قبل از انقلاب، بهشدت از سینمای هند متأثر بوده و لذا فیلم‌ فارسی های ما پر از رقص و ترانه بود. رییس مرکز پلمپ شده  دکترینال امنیت بدون مرز همچنین گفت: حرکت وحیانی و الهی برخلاف تمدن‌های شرقی و غربی، پس از ختم انبیاء روبه شکوفایی گذاشته است که ان‌شاء‌ابه تمدن مطلق عصر امام زمان (عج) می‌رسد. وی ادامه داد: امروز تمدن غرب، سیلمهاجران از تمام جهان را که به امید زندگی بهتر به سمت غرب روانه هستند، مایهنابودی تمدن خود می‌داند و غربی‌ها مهاجران را بربرمی‌دانند.

 يا حق

/ 27 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
الهه

با سلام. ممنون که آپدیت کردید. مایلم بیشتر از سخنرانی های جناب دکتر عباسی اطلاع کسب کنم.و درصورت امکان سی دی های سخنرانی و کتابهای ایشان را بخرم. آیا امکان خرید از طریق پست هست؟ من ساکن تهران نیستم.

سر دبیر

سلام علیکم... ویژه نامه انتخاباتی (( انتخاب 9 ... وبلاگی بدون سانسور)) آپدیت شد... تشریف بیارین

MK

گناه وبلاگ نویسها بیشتر است یا دکتر؟!!! آيا فحاشيهای دکتر! به سران بی لياقت کشور بدتر است يا دختران و پسران جوان طراح وبلاگ؟ محمدعلي ابطحي در مطلبي تحت عنوان "سه ساعت ديدار هيات نظارت بر قانون اساسي با وبلاگنويسان زنداني غير پشيمان" از قول يکي از آنان نوشته است که اسم 6 نفر از افراد سرشناس سياسي اصلاح طلب را در اختيار يکي از خانمها قرار دادند و اينکه بنويسد با آنها رابطه نا مشروع داشته است. وقتي هم که انکار مي کردند، يکي دو تا از افراد بريده را پيش آنها مي آوردند که ما خودمان با ايشان روابط نامشروع داشتيم!

صادق (منتقد دات كام)

سلام ... من نمی دانم چرا عباسی را با کسانی مقايسه می کنيد که در تلاش برای نبودن جمهوری اسلامی هستند. عباسی که در پی بر اندازی نظام نيست بلکه حرفهای در حلقوم گير کرده طرفداران جمهوری اسلامی بود که تعدادشان کم هم نيست را به يک باره بيان کرد.

دوست

با سلام اقای صادق چرا سايت شما باز نمی شود آيا آدرس آنرا درست می نويسيد

يک آزاد انديش ايراني

عباسي فردي است که از سوي خامنه اي منصوب شده تا از او حمايت کرده و ساير دستگاهها را به سخره بگيرد تا از اين طريق محبوبيت آقا افزايش پيدا کند ، غافل از اينکه امروزه هر بچه چند ساله اي هم مي فهمد چه کسي حق است.

Dariush

ba salam faravan bar doctore aziz. khoda yaro yavaret bashad. bar koorie cheshme doshmanane islam be rahat edameh bedeh.az amrica

ali

با سلام با توجه به اينکه احتمال حمله امريکا واسرائيل به ما با توجه به تمام حرفهايی مبنی بر عدم اين حمله و با توجه به اينکه اقای هاشمی گفته اند که تهديدات جدی است برای ما خوابهايی ديده اند پيشنهاد می کنم کسانی که با دکتر عباسی تماس دارند يا می توانند کسانی را پيدا کنند که با ايشان ارتباط داشته دارند ما برای شهرهای خودمان گروهايی مانند ان جی اوها تشکیل بدهیم واز کسانی که با دکتر در تماس هستند بخواهیم با ایشان تماس گرفته وما زیر نظر ایشان اموزشهای از قبیل ساختار ار تش امریکا نقاط قوت وضعف ان وکارهایی که در صورت حمله به ما میتوانیم از انها برای ضربه زدن به نیرو یا نیروهای متخاصم استفاده کنیم و باید سریع عمل کنیم

کيميا

توجه توجه خبر مهم آخرین خبرها از دکتر حسن عباسی را به اطلاع می‌رسانم سری جديد کلاس های دکتر عباسی تشکيل گرديد (۵/۱۱/۸۵) از اين تاريخ به بعد کلاس ها هر ژنجشنبه در دانشگاه تربيت معلم تهران واقع در خيبان مفتح جنوبی از ساعت ۸ تا ۱۲ داير می‌باشد